Den kommande veckan kan ge oväntade utmaningar och Gudinnans budskap är att inte ha för höga förväntningar.
Just nu sker många skiftningar och det kan vara svårt att veta vad som hör till nutid och vad som ska stanna i det förflutna.
Du kan komma att ställas inför ditt förflutna och du kan uppleva att vissa saker kommit ikapp dig. Både på gott och ont. Det kan handla om minnen eller personer från ditt förflutna som på olika sätt gör sig påminda. Glöm inte att andas lugnt och ha tillit.
Gudinnans olika ansikten visas för mig och det kan kännas som att vi är mitt i en teaterföreställning. Saker och ting kan ske bortom vår kontroll och det kan kännas främmande och skrämmande. Men behåll lugnet! Det mesta är en dimridå som så småningom kommer att lätta.
Ha tillit och våga titta bakom kulisserna. Där kan du få se en annan variant av sanningen och det kan vara utvecklande.

Vill du veta mera om mig och hur jag arbetar som medium och healer, så titta in på hemsidan http://www.sacredjourney.se Där kan du också beställa min senaste bok Vägen till Gudinnan och även finna bl a kristaller, rökelse och trummor.

Unikt för Dig som följer min blogg, är att Du får rabatt vid ditt första köp, när du handlar för minst 400kr.
Ange koden annam i kassan och få 15% rabatt.
Jag önskar dig en magisk vecka!
Väl mött )O(
Anna Mattsson
Medium, Healer & Författare

